Renault Duster 2019

На автосалоні у Франкфурті дві тисячі сімнадцятого відбулася світова прем’єра Рено Дастер 2019 новому кузові, який, за традицією для європейського ринку, спочатку презентували під місцевим брендом Dacia.
Судячи з першим офіційним фото нового Renault Duster 2 покоління, зовні автомобіль змінився не дуже серйозно. Кросовер зберіг м’язисті колісні арки, масивні накладки на бамперах, а також характерну форму світлотехніки і бічного скла.

При цьому ми бачимо іншу решітку радіатора, підправлені бампери, більш рельєфний капот, інший малюнок головної оптики, в якій з’явилися світлодіодні секції ДГЗ, а також оригінальне оформлення задніх ліхтарів, що нагадують приціл. Також автомобіль Рено Дастер 2019 новому кузові обзавівся вертикальної пластиковою накладкою за передніми крилами (цікаво, чи не виявиться це рішення місцем скупчення бруду?), Іншими рейлингами на даху, 17-дюймовими колісними дисками нового дизайну, а також додатковими варіантами забарвлення кузова.
На відміну від вихідної Dacia, однойменний Renault відрізняється формою і малюнком решітки радіатора, трохи іншими передніми фарами, більш крупною емблемою, що заходить на капот, а також хромованою накладкою на кришці багажника замість пластикової. Як і очікувалося, позашляховик став трохи довший попередника, але в цілому розміри залишилися порівнянні. Пізніше не виключена поява 7-місцевої модифікації з розтягнутим кузовом, а ось про появу пікапа відомостей немає. У компанії відзначають, що нижню кромку лобового скла відсунули вперед на 100 мм, домігшись ефекту збільшеного простору перед водієм. Також можна помітити, що підвіконна лінія стала трохи вище. У салоні нової моделі Рено Дастер 2019 року повністю змінилася передня панель (на Дачіа повітроводи круглі, а на Рено — прямокутні), також тут з’явився новий сучасний кермо з кнопками і регулюваннями не тільки по висоті (на 40 мм), але і по вильоту ( 50 мм). Інший щиток приладів обзавівся кольоровим дисплеєм бортового комп’ютера, на центральній консолі красується екран мультимедійної системи MediaNav Evolution, що підтримує Apple CarPlay і Android Auto.
Виробник зазначає, що кросовер обзавівся більш зручними передніми кріслами з подовженою на 20 мм подушкою, регульованим поперековим упором, новим механізмом регулювання висоти, а для водія з’явився відкидний підлокітник. Плюсом були поліпшені шумоізоляція і матеріалами обробки, а список доступного оснащення помітно розширили. Наприклад, відтепер машину можна укомплектувати бічними шторками безпеки, системами кругового огляду і стеженням за «сліпими» зонами, клімат-контролем, датчиком світла, а також бесьключевой доступом і кнопкою запуску двигуна.