Прокат авто: куди можна поїхати

Сучасний ритм життя вимагає від людей організованості та швидких рішень. Саме тому, коли ви плануєте ділову подорож чи довгоочікуваний відпочинок, необхідно вибрати зручний вид транспорту. Скористатися послугами транспорту громадського користування не завжди найкраще рішення. Особливо, якщо це родинний відпочинок з незапланованими зупинками, змінами маршруту.

Тому найкращий вихід – взяти в прокат авто в компанії Avis Leasing. Залежно від цілі вашої поїздки тут запропонують зручний вид транспорту для:

  • ділової поїздки;
  • виїзду на природу;
  • міжрегіональних поїздок;
  • заміни власного транспорту, який тимчасово невиїзний.

Пункти прокату мають чималий асортимент різних марок автомобілів. Це легкові авто солідного класу, вантажний транспорт, міні-вени. При цьому кожен клієнт може не просто замовити авто з певного класу, а й марку та модель, адже вибір компанії дозволяє це зробити. Усі можливі варіанти – від економ-класу до класу люкс чекають на своїх тимчасових власників у відмінному технічному стані.

Переваги прокату для сучасного клієнта

Мережа пунктів прокату працює вже достатньо довго, щоб з гідністю заявити: послугами Avis Leasing виявляють бажання скористатися все більше людей. Особливо зручним є галузеве розташування наших пунктів. Адже клієнт може замовити машину в одному місті, а повернути в іншому, там, де його зручно. Адже ситуації виникають різні, наприклад, зламався автомобіль, а його власникові потрібно оперативно прибути в певне місце. оперативно прибути в певне місце. Чому вигідно скористатися послугами цієї компанії:

  • їздити за кермом автомобіля звичного для клієнта класу набагато комфортніше, ні громадським транспортом;
  • тут можна підібрати автомобіль для особистих та корпоративних поїздок;
  • користуватися взятим автомобілем можна стільки, скільки виникає необхідність;
  • автомобілі – це безпечно, адже кожен з них постійно проходить технічні огляди та перебуває у справному стані.

Усі ціни на послуги компанії – вигідні та чесні. Не існує жодних прихованих комісій, які б входили до базових тарифів. Про умови індивідуального обслуговування та його вартість можна дізнатися у менеджерів, зв’язавшись з ними зручним способом. Велика перевага тарифікації прокату: чим більше клієнт користується автомобілем, тим менше сплачує за це компанії.

За бажанням клієнта, обраний на прокат транспорт може бути обладнаний додатковими аксесуарами – дитячими автокріслами, наприклад.