Автохімія: все, що потрібно знати

Автомохімія – це засоби для догляду за салоном авто. Вона потрібна для чищення матеріалів, що застосовуються для оздоби, функціональних елементів авто. Тож які саме засоби потрібні для догляду за автомобілем, які різновиди автохімії існують та на що орієнтуватися під час вибору.

Автомохімія

Види автокосметики

Автомобільна косметика представлена у продажу в широкому асортименті. Кожен продукт має своє призначення і особливості застосування. В спеціалізованому магазині можна придбати:

  1. Поліроль для пластику – засіб видаляє дрібні подряпини, бруд та пил, захищає колір. Використовувати поліролі треба постійно для догляду за торпедо та іншими внутрішніми деталями.
  2. Автокосметику для велюру – ця тканина виглядає дуже привабливо, але за нею потрібний відповідний догляд. Зняти матеріал не можна, тому єдиним методом чищення буде вживання відповідних засобів. Автокосметика використовується для видалення нових та застарілих плям.
  3. Очисники для натуральної та штучної шкіри – така хімія пом’якшує, видаляє забруднення, може застосовуватися для очищення різних елементів салону автівки. Засоби захищають від ультрафіолету, вигорання. Обробку проводять час від часу у профілактичних цілях, для видалення бруду за необхідністю.
  4. Склоочисники – засоби, що видаляють бруд з поверхні скла, захищають матеріал від пошкоджень.
  5. Відновлювачі – відновлюють шар лаку та фарби. Вживати їх можна при незначних подряпинах.

Також існують універсальні засоби. Вони не такі ефективні, як спеціалізовані, проте дозволяють економити. Універсальні засоби – кращий вибір для щоденного прибирання.

Особливості вживання

Етапи догляду за автівкою:

  1. Вимити салон або кузов – якщо матеріал мити з водою небажано, протріть його вологою ганчіркою. Перед нанесенням засобу поверхня має повністю висохнути.
  2. Виконати обробку засобом – нанести його на робочі елементи згідно до інструкції.

Автохімія досить токсична, тому працювати з нею бажано у рукавицях. Якщо ви розпилюєте її і маєте захворювання органів дихання (астма, алергії, тощо), використовуйте респіратор. Після завершення робот – салон авто треба провітрити!

Чому якісна автохімія – це важливо?

Від якості засобів для автомобілю буде залежати якість догляду. Дешеві відновлювачі можуть не давати бажаних результатів, а склоочисники, засоби для шкіри або замші, залишати розводи. Автохімія низького рівня якості часто містить токсичні компоненти, що є небезпечними для людини. Оскільки від догляду залежить життя деяких елементів, економити треба з розумом.

Де придбати

Якісну автомобільну хімію в асортименті можна придбати у магазині «Амфарба». Він реалізує тільки перевірені сертифіковані продукти, що мають високу якість и вирішують усі задачі. Доставка можлива будь-яким зручним для покупця способом. Регіон роботи – вся Україна, товари, що є на складі, відправляються одразу після замовлення. Менеджери магазину готові відповісти на всі ваші запитання з приводу вибору та доставки товару.